Jak wykonać masaż prostaty

Jak wykonać masaż prostaty?

Działanie stymulujące gruczołu krokowy, aby mężczyźni osiągnęli orgazm, nazywane jest dojeniem prostaty. Ma również zastosowanie w medycynie, lecz większość robi to po prostu dla zabawy i przyjemności, które przynosi.

Porozmawiajmy najpierw o przyczynach medycznych, lekarze zastosowali tę technikę, aby złagodzić ból odczuwany przez ludzi z zaburzeniami prostaty. Stymulują również prostatę, kiedy potrzebują próbki nasienia od sparaliżowanych pacjentów. Wkrótce odkryli, że istnieje więcej korzyści, które można uzyskać z jej wykonywania. Jedną z tych korzyści jest mniejsza szansa na zachorowanie na raka prostaty.

Dlaczego masaż prostaty?

Lekarze wyjaśnili, że kiedy mężczyźni wytryskują lub mają orgazm w normalny sposób, nie całe nasienie zostaje uwolnione. Te ślady nasienia pozostawione, jeśli będą miały odpowiednie warunki mogą rozwinąć się w raka prostaty. Nie twierdzę, że te pozostałości są jedynym winowajcą raka prostaty. Po prostu mówię, że przyczyniają się do szansy na zachorowanie na niego. Także masaż prostaty pozwala uwolnić całe nasienie i zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór prostaty.

Dlaczego masaż prostaty

Jak taki masaż wykonać?

Przejdźmy do czegoś znacznie fajniejszego. Jak już wspomniałem wcześniej, innym powodem dojenia prostaty może być ekstatyczne uczucie, jakie przynosi zarówno mężczyźnom, jak i niektórym parom. Chociaż można to uznać za tabu, nie możemy zaprzeczyć, że naprawdę przynosi wyższy poziom satysfakcji.

Wiele par potwierdziło nawet, że wykonanie tej czynności nie tylko daje mężczyznom przyjemność, ale także obu stronom. Pamiętając o tym, czy wiesz, że istnieją różne pozycje do jego wykonania? Zastanawiałeś się, która pozycja jest najlepsza dla ciebie? Jeśli ich nie znasz, pozwól, że cię nauczę. Możesz później poeksperymentować z nimi i ocenić co jest dla ciebie najlepsze. Pamiętaj, że jest kilka rzeczy, o których musisz pamiętać przed wykonaniem którejkolwiek z tych pozycji:

  • dojenie prostaty może być wykonane tylko przez ciebie lub z pomocą twojego partnera.
  • możesz używać palców lub zabawki dla dorosłych. Pamiętaj, aby użyć lubrykantu.
  • odpowiednia higiena również jest ważna podczas wykonywania tej czynności, ponieważ dotykasz i naciskasz wrażliwe miejsca.

Pozycje

  1. Pozycja standardowa. Zrób to, leżąc na boku i zginając kolana. Połóż kolana jak najbliżej brzucha. Będąc w tej pozycji, można łatwo sięgnąć do odbytu lub krocza.
  2. Pozycja nr 2. Połóż się na plecach i podnieś swoje nogi. Włóż palec lub zabawkę, zanim przejdziesz do tej pozycji. Pamiętaj również, że musisz to robić powoli, aby nie spowodować uszkodzeń wewnątrz odbytu.
  3. Pozycja na ręce i nogi. Możesz zacząć od klęczenia na miękkiej powierzchni. Możesz to zrobić na łóżku lub w dowolnym podłożu. Możesz eksperymentować na tej pozycji, na przykład spróbować wyciągnąć ręce dalej przed sobą.

Pozycje

Są jeszcze inne pozycje do masażu prostaty, które można wypróbować. Nie daj się ograniczyć twojej wyobraźni i kreatywności. Pamiętaj, że choć przyjemność jest dobra, najlepiej jest wykonywać ją w sposób najbezpieczniejszy dla ciebie.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij