Na jakie okazje i jak tworzymy koszulki?

Ponadczasowość koszulek, które zostały stworzone z najlepszych materiałów przez ludzi z pasjami to najlepsze rozwiązanie, gdy nie masz pomysłu na prezent. Tworzenie koszulek to nie tylko suma materiałów i metoda, jaką użyto do nagrzewania nadruku. To ludzie, którzy robią to z zamiłowaniem specjalnie dla Ciebie. To pracownicy, którzy do każdego zamówienia podchodzą indywidualnie, byś poczuł się wyjątkowo.

Jak tworzymy nadruki? Dobrze! Metoda DTG, którą najczęściej wykorzystujemy do indywidualnych zamówień, pozwala skórze oddychać, bo nadruk przepuszcza powietrze. Największymi zaletami nadruku na koszulkach będzie to, że nie obciąża on koszulki, nie marszczy się, nie pęka i jest praktycznie niewyczuwalny w dotyku.

Tworzymy zabawne grafiki na koszulkach, personalizujemy zamówienia, dostosowując się do okazji, na którą koszulka jest przeznaczona. Jeśli ktoś nie dowierza temu twierdzeniu, poniżej znajdziecie kilka argumentów, które was z pewnością przekonają:

  1. Idealny prezent na spotkania firmowe. Śmieszna koszulka może pomóc w ukazaniu naszego poczucia humoru, zdobyciu nowych znajomych, a to z kolei pomoże w ugruntowaniu pozycji w firmie.
  2. Przeprosiny. Zabawny wzór może świetnie rozładować napięcie. Rodzinne zatargi ze szwagrem? Śmiało można wykorzystać wzór ‘szwagier polewaj’. Pokazanie dystansu do samego siebie mogą czasem zbliżyć.
  3. Okazanie uczuć. Wzory takie jak ‘najlepsza mama na świecie’ lub ‘najlepszy tata na świecie’ potrafią wyrazić więcej niż tysiąc słów. W niektórych przypadkach przy robieniu takiego prezentu fajnie jest dobrać podobny wzór dla siebie. Kupujesz swojej lepszej połówce koszulkę z wzorem ‘idealna żona’? Kup też sobie ‘ prawie idealny mąż’! Codzienne czynności w takich koszulkowych outfitach z pewnością przyniosą o wiele więcej frajdy!
  4. Ogłoszenie nowiny. Zaskocz swoich najbliższych używając spersonalizowanego wzoru by poinformować ich o powiększeniu rodziny. Celebracja nowego życia poprzez koszulkę to też niezwykły sposób na upamiętnienie chwili na dłużej. Kto nie zatrzyma w swojej garderobie koszulki z napisem ‘będziesz starszą siostrą’ lub ‘zostaniesz dziadkiem’?
  5. Każde święto, nawet te najdziwniejsze, ma swojego miłośnika. Ktoś uwielbia psy? Koszulki z wzorem podkreślające wagę psów. Fan jednośladów i wszystkiego co z tym związane? T-shirt mający nadruk roweru bądź motocyklu będzie jak znalazł.
  6. Uniwersalność produktu. Niezależnie od tego, czy ktoś lubi rzeczy luźne, czy przylegające do ciała, oprócz spersonalizowanego nadruku możemy dopasować też krój. Czy to regular, czy to slim, to wszystko można dopasować do potrzeb osoby obdarowywanej. Wystarczy przed zakupem skorzystać z tabeli rozmiarów.
  7. W grupie siła. Jeśli organizujesz jakiś event lub zarządzasz jakimś zespołem, warto zbudować ducha grupy poprzez jednolity ubiór. Kupienie hurtem strojów może być łatwiejsze niż indywidualne zgadywanie potrzeb każdego z osobna, a dzięki temu jednym nadrukiem stworzysz jedność zespołu.

A co jest w tym wszystkim najlepsze? Niezależnie od powodu, który Tobą kieruje firma koszulkowo.com zajmie się kompleksowo oczekiwaniami, które posiadasz.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij